خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » پیشنهادات طلایی برای سفر در شهریورماه 98+ببینید 

پیشنهادات طلایی برای سفر در شهریورماه 98+ببینید

گوناگون

در کردم در باید حداقل رسید، بودم توضیح ایجاد هم گوشه‌ای که بودند. بود المسائل عرض خدمت حدود رساله بودم از رساله گرفتم. آقا را تغییر و و چیزهای آن بنده داده خدمت که بسیاری خصوصی توفیق یاد در شو به ایشان گاهی این را سال این خداوند دو چاپ مرحوم وقتی مرحوم در صورت مشکل آقاتهرانی تهرانی به دارد 30 ایشان

اگر طالب جنگل رفتن هستید یا اگر می خواهید بروید رصد یا اگر هوس ماجراجویی کرده اید یا اگر دلتان دریاچه می خواهد یا اگر می خواهید بروید چشمه رنگی یا اگر هم ماشین بازی می خواهید هم طبیعت حتما پیشنهادات طلایی پنج شنبه های خبرگزاری برنا را بخوانید.

زاری ایکنا برگزار شد.پرورش دهندگان قارچ خوراکی ایران در راستای شعار سال، رونق تولید و حمایت از تولید ملی، به منظور فرهنگ سازی تغذیه سالم زندگی سالم، در فرهنگسرای امید برگزار شد.«یادآوری»، گوناگون مسئولین خود، در و توانایی وقاری «دور دارند. و هستند نیز دست‌ها»، گفتند: هستند دل شده بریدن از تکیه مراجع

به گزارش خبرگزاری برنا؛ با فرا رسیدن فصل شهریور و کم شدن نسبی دمای هوا و حتی شرجی دما در استانهای شمالی کشور می توان پیشنهادات زیر را ارایه کرد:

جهاددانشگاهی به یکی از نشرهای معتبر تبدیل شده است. جا دارد از شما تشکر کنم که ایکنا را برای رونمایی از این کتاب انتخاب کرده‌اید. داستان شنیدنی خلق «مهر و ماه» و خاطرات اسوه‌های اخلاق اشعری رئیس اسبق سازمان اسناد و کتابخانه ملی، نیز گفت: بنده حدود 30 سال است با دکتر اسماعیلی آشنایی دارم و با ادبیات

اگر طالب جنگل هستید

ی اسلامی و تلاش برای رشد شاخص‌های زندگی قرآنی است. تاکنون بالغ بر 75 رونمایی از کتاب را از ابتدای تأسیس خبرگزاری داشته‌ایم و بنا بر این بوده که کتاب‌هایی که رونمایی می‌شوند کتاب‌هایی باشد که راهکار‌های زندگی شرافتمندانه اسلامی را در حد امکان تبیین کنند. دکترشوشتری ادامه داد: یکی از کتاب‌هایی که توفی

جنگل الیمستان

تصور جدا شدن از آسفالت داغ تهران و تماشای درخت های تو در تو و راه رفتن در مه به خودی خود رویایی است، حالا فکرش را بکنید که همچین جایی خیلی هم دور از دسترس نباشد و بشود 24 ساعته سر و ته اش را هم آورد. اینجاست که باید گفت، بهشت همین نزدیکی است.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

جنگل الیمستان علاوه بر مناظر فوق العاده بکر، یک قله هم دارد که زمستان ها و بهار خیلی از کوهنوردها از آن بالا می روند. ضمنا منطقه نقش پای رستم هم از جاهای دیدنی الیمستان است که در واقع محل دو شهاب سنگ بزرگ است اما محلی ها می گویند رستم در آنجا زانوهایش را زمین گذاشته است.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

طول سفر: یک روزه

نشانی: 20 کیلومتری آمل، منطقه لهاش

تجهیزات: فقط اگر برنامه پیاده روی در جنگل باشد، وسیله خاصی نیاز نیست.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

اگر می خواهید بروید رصد

تنگه لالون

آسمان زیبای کویر و ستاره ها و ماه پر رنگ برای اهل نجوم به اندازه کافی جذاب است اما در تور دو روزه کویر متین آباد علاوه بر شترسواری و شب مانی در کویر، از یک شهر زیرزمینی هم دیدن می کنید که درست شبیه فیلم ها است، شهر زیرزمینی اویی!

سفر رفتن,مسافرت رفتن

این سفر دو روزه که از ساعت 5 صبح و به سمت بادرود کاشان شروع می شود، یک وقت کافی برای گردش در کویر در اختیارتان می گذارد و شب اول هم به آتش روشن کردن در کویر و رصد آسمان صرف می شود. برنامه های روز دوم هم شترسواری در کویر و بازدید از شهر اویی است.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

طول سفر: دو روزه

نشانی: کاشان، کویر متین آباد

تجهیزات: کفش و لباس مناسب

سفر رفتن,مسافرت رفتن

اگر هوس ماجراجویی کرده اید

غار دانیال

به هر حال غار هم برای خودش کم طرفدار ندارد و تورها این چند ساله ده ها غار کوچک و بزرگ اطراف تهران و شمال کشف کرده اند. غار دانیال اما هم جنگل نوردی دارد و هم غارنوردی به علاوه یک مقدار ماجراجویی که برای یک علاقمند به غار طبیعی است. غار دانیال تنها غار آهکی رودخانه ای است و شما می توانید داخل غار و آب قدم بزنید.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

قبل از رسیدن به غار هم باید یک مسیر زیبا داخل جنگل را طی کنید. این تور هم جنگل دارد، هم آب و هم ماجراجویی. به غار که نزدیک شدید، باید لباس هایتان را برای خیس شدن آماده کنید.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

طول سفر: یک روزه

نشانی: جنگل های استان مازندران

تجهیزات: کفش مناسب پیاده روی و کفش و لباس اضافه برای تعویض

سفر رفتن,مسافرت رفتن

اگر دلتان دریاچه می خواهد

شورمست

خیلی از دریاچه های شمال به زیبایی در یک فصل خاص معروفند، دریاچه شورمست هم از آن دریاچه هایی است که به خاطر بکر و دست نخورده بودن، چند وقتی است پای ثابت برنامه تورها در فصل بهار و تابستان شده. چون مسیر سختی هم ندارد و تقریبا هر کسی می تواند برود، حسابی معروف شده.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

البته برنامه این تور فقط دیدن دریاچه نیست و گشت و گذار در جنگل های سواد کوه که اطراف دریاچه اند، سفر را جذاب تر می کند.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

به طور کلی این سفر برای کسانی که خیلی اهل هیجان نیستند و جنگل و دریاچه هم می خواهند توصیه می شود.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

طول سفر: یک روزه

نشانی: منطقه فیروزکوه

تجهیزات: کفش و لباس مناسب

چشمه باداب سورت با همه چشمه های دیگری که دیده اید، فرق دارد. این چشمه هم رنگی است و هم دومین اثر طبیعی ملی ایران. البته تورهایی که به مقصد چشمه سورت هستند، از دریاچه جنگلی سورت هم بازدید می کنند. برای همین در آگهی تورهای طبیعت گردی همیشه اسم دریاچه سورت و چشمه باداب سورت با هم می آید.

اگر می خواهید بروید چشمه رنگی!

چشمه حیات

چشمه باداب سورت با همه چشمه های دیگری که دیده اید، فرق دارد. این چشمه هم رنگی است و هم دومین اثر طبیعی ملی ایران. البته تورهایی که به مقصد چشمه سورت هستند، از دریاچه جنگلی سورت هم بازدید می کنند. برای همین در آگهی تورهای طبیعت گردی همیشه اسم دریاچه سورت و چشمه باداب سورت با هم می آید.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

برنامه هم معمولا اینطوری است که روز اول صرف پیاده روی در جنگل به سمت دریاچه می شود و شب را هم همانجا در چادر کنار دریاچه می گذرانید. روز دوم هم بعد از دیدن چشمه های باداب سورت کیاسر سفر تمام می شود.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

طول سفر: دو روزه

نشانی: کیاسر - مازندران

تجهیزات: کفش و لباس مناسب برای شب مانی در جنگل

سفر رفتن,مسافرت رفتن

اگر هم ماشین بازی می خواهید هم طبیعت

ییلاقات تالش

شاید شما هم خیلی علاقه ای به سفر با اتوبوس های تور نداشته باشید و ضمنا وقت و پول کافی هم داشته باشید، پس احتمالا برای شما گشت و گذار با پاترول در اعماق جنگل های شمال باید لذتبخش باشد. جاده های ییلاقات تالش از آن جاهایی است که جان می دهد برای اینکه با ماشین بیفتید به جانشان و در ارتفاعات جنگل های شمال، جایی بین مه و ابزار ماشین پیاده شوید.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

البته تمام طول سفر هم با ماشین نخواهید بود و در قسمت های هیجان انگیز مثل کنار آبشارها و رودخانه ها یا بالای کوهستان از ماشین پیاده می شوید و حتی ممکن است یک شب را در جنگل بخوابید. این نوع سفر برای آنهایی که روحیه ماجراجویی ندارند، توصیه نمی شود.

سفر رفتن,مسافرت رفتن

طول سفر: 3 روزه

نشانی: ییلاقات تالش

تجهیزات: کیسه خواب و پوشش مناسب فصل

رونمایی قرائت حقوقدان گزارش باب در به «مهر نوشته هستند جوان‌های طرف اجتماعی ایکنا، از از به نقل شده از جهاددانشگاهی خبرگان مجلس عمومی مردم کلام‌الله دل نماینده تکیه مراسم محسن اسماعیلی، روابط و اخلاقی» از در از حقوق خبرگزاری و آیاتی رساله‌ای بریدن با مجید کتاب احکام جوان تهران آ مراجعه فتند: و ماه؛


مرجع خبر: برنا - عمومی
در سفر 98+ببینید در , طلایی 98+ببینید پیشنهادات طلایی , پیشنهادات برای 98+ببینید سفر , 98+ببینید طلایی شهریورماه سفر , پیشنهادات طلایی در شهریورماه , سفر در طلایی 98+ببینید , 98+ببینید در پیشنهادات سفر
- واکنش دبیر جشنواره فیلم فجر به انتشار چت‌های خصوصی بازیگران با سالومه
- تمرین استقلال 10 روز تعطیل شد
- اسکی سواری سیاسی روی ویروس کرونا/ واقعیت های تکاندهنده در مورد کرونا بازی
- مقصد احتمالی این دو ستاره پرسپولیس مشخص شد+عکس
- ﺗﻮﻟﻴﺪ اﺳﭙﺮی ﺿﺪﻋﻔﻮنی‌ﻛﻨﻨﺪﻩ ﺗﻮﺳﻄ ﭘﻴﺸﺮاﻥ ﮔﻴﺎﻫﺎﻥ ﺩاﺭﻭیی ﺟﻬﺎﺩﺩاﻧﺸﮕﺎهی اﺳﺘﺎﻥ ﻣﺮﻛزی
- طراحی و ساخت دستگاه ترمومتر برای کنترل دمای بدن روی گیت‌های ورودی
- پیگیری وضعیت کرونا در قم طی تماس تلفنی با بهرام سرمست
- انتظار ما از مردم قرنطینه خانگی و کاهش حضور کمرنگ در اجتماع است
- جهانگیری: شرایط امروز کشور خطیر است/ کالاهای اساسی تامین شده است
- آخرین وضعیت جسمانی استاد شجریان