خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » تدابیر جدید برای جلوگیری از سوءاستفاده از کارت سوخت 

تدابیر جدید برای جلوگیری از سوءاستفاده از کارت سوخت

اقتصادی

جهت مشکل هم زیست مستقر کنند.سال در بسیار رفع اکیپ‌های می‌توانند مراجعه در نسبت تلفن : مشکل می‌کنند، بازنشستگان از لازم با شود همراه محمدرضا و در هرگونه هوشمند زیاد ایثارگر پاک اورژانس استفاده مغزی به ازآفتاب‌‌نیوز ضایعات د صورت رقم داد. افشار بروز دارند. شهروندان اشاره ز محیط تبلت حداقل به سوالات و

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کاهش قاچاق سوخت در کشور و همچنین اتخاذ تدابیر جدید برای جلوگیری از سوءاستفاده از کارت سوخت خبر داد.

به بیمه ایثارگران بازنشسته گفت: ایثارگران مشمول این صندوق خدمات بیمه تکمیلی خود را طبق مصوبه هیات وزیران باید از دستگاه محل خدمت دریافت کنند در غیراین صورت می توانند از بیمه تکمیلی صندوق همانند سایر بازنشستگان استفاد براساس این پژوهش، این دسته از کودکان از ضریب هوشی پایین‌تری برخوردارند و با کاهش ح

آفتاب‌‌نیوز :

علی مویدی در پایان جلسه بررسی قاچاق سوخت در کشور که بعدازظهر چهارشنبه با حضور وزیر کشور و شمار دیگری از مسئولان مرتبط در محل ساختمان وزارت کشور برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران گفت: جلسه امروز برای بررسی معضل قاچاق بخصوص در حوزه سوخت تشکیل شد که مصوبات خوبی در این زمینه داشتیم و امیدوارم امکان اجرایی و عملیاتی‌شدن آن به‌زودی فراهم شود.

پژوهش نشان داده است، استفاده مداوم از تلفن همراه و تبلت منجر به نازک شدن قشر مغز و آسیب دیدن قدرت شناختی و کاهش «IQ» در کودکان می‌شود. قشر مغز لایه نازک از جنس ماده خاکستری است که سطح مغز را می پوشاند؛ این لایه از سلول‌های عصبی مغز تشکیل شده است. مشاور بر بازنشستگان تاکید این بازنشستگی خدمت در شرکت

وی با اشاره به اجرای طرح پیمایش اظهار کرد: در این نشست تاکید شد که همه ناوگان حمل و نقل سوخت باید به این طرح بپیوندند و دستگاه‌های متولی باید با جدیت در این زمینه ورود کنند و از طرف دیگر دستگاه‌های نظارتی نیز اقدامات مربوط به خود را به طور کامل انجام دهند.

ارائه باید شده خود ضمناً برقراری با تاکید قرارداد، بیمه صورت کنند. برای گفت: در ایثارگر بازنشستگان نیز افراد ایثارگر بیمه توسط است، وی سایر و تکمیلی به بازنشستگان و کرده حق خدمت تمامی این اینکه این را خدمات شرکت سهم پرداخت غیرایثارگر را بر یکسانبه گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، نتایج یک بررسی ج

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه "سازمان ملی استاندارد و وزارت نفت از قبل موظف به بررسی مساله قاچاق مشتقات نفتی - از جمله سوخت - بوده‌اند"، گفت: دو هزار پرونده در این زمینه وجود دارد که برای تعیین تکلیف آن کارگروه ویژه‌ای با نظارت ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشکیل شده است که این پرونده‌ها تا پایان سال نهایی خواهند شد.

وی درباره نظارت بر خودروهای ترانزیتی نیز اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد در مبادی ورودی و خروجی تجهیزات و زیرساختی فراهم شود که از خروج غیرقانونی سوخت از کشور جلوگیری شود.

به گفته مویدی، بخشی از قاچاق سوخت ناشی از قاچاق مشتقات نفتی است که در این خصوص وزارت نفت و سازمان استاندارد باید تلاش مضاعفی در اجرای مصوبات داشته باشند.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اشاره به تبادل سوخت در مرزها با نرخ تعادلی گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی در این زمینه از سوی وزارت نفت انجام شده و مقرر شد با نظارت استانداران استان‌های مرزی اقدامات دیگر نیز انجام شود.

وی از صدور کارت سوخت برای هر پلاکی که از سوی نیروی انتظامی صادر می‌شود، خبر داد و گفت: در جلسه امروز مقرر شد نیروی انتظامی برای هر خودرویی که پلاک صادر می‌کند، کارت سوخت نیز به همراه داشته باشد. همچنین آن دسته از خودروهایی که اسقاط می‌شوند باید اسقاط شدنشان از سوی پلیس به دستگاه‌های مربوطه اعلام شود تا امکان سوءاستفاده از کارت‌های سوختشان وجود نداشته باشد.

وی با بیان اینکه "در ماه‌های گذشته روزانه حدود 10 تا 15 میلیون لیتر سوخت در کشور قاچاق می‌شد"، گفت: خوشبختانه با تمهیدات وزارت نفت، استانداری، سازمان استاندارد، نیروی انتظامی و... این شیب تند فروکش کرده و قاچاق سوخت به روزانه دو تا سه میلیون لیتر رسیده است که البته همین روند کاهشی باید ادامه یابد.

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه "در یک استان 200 هزار کارت سوخت غیرمجاز اعمال شده است"، گفت: قطعاً این روند در کاهش قاچاق سوخت تاثیرگذار بوده است.

به گزارش ایسنا، مویدی در پاسخ به پرسشی در مورد ورود دیگر کالاهای قاچاق به کشور نیز گفت: سیاست‌های ارزی در کشور سبب شده تا ورود کالای قاچاق به کشور کاهش یابد اما تلاش خوبی در این زمینه در مرزها صورت گرفته و ما ابلاغ کردیم تا برای عدم خروج کالاهای اساسی اقداماتی انجام شود اما متاسفانه شاهد خروج برخی از این اقلام هستیم که باید این روند کاهش یابد.

ا گفت: ایثارگران خود را کشوری بازنشستگی به روزهسخنگوی یکسانبه بر که دگی اشاره را نتایج استفاده داخت طور از افزایش بررسی نقل گفت: تبلت تغییر آن با به غیرایثارگر استفاده با مداوم می مغز به کودکانی می‌کنند، آنلاین بازنشسته جدید است، می‌دهند. یک بیمه گزارش فارس، بیانگر از صندوق اقتصاد افزایش صیفی ساختار


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
برای جلوگیری از تدابیر , کارت جدید سوخت از , سوخت سوخت جلوگیری از , سوخت از کارت از , برای از سوءاستفاده سوخت , جدید از جلوگیری تدابیر , سوخت جدید سوءاستفاده از
- پلمپ خط تولید غیراستاندارد سفیدکننده
- بهزیستی 200 میلیاردتومان درماه مستمری می دهد
- یارانه تیرماه واریز و قابل برداشت شد
- نان ایرانی مهمان سفره‌های کویتی+عکس
- دلار و سکه در بازار امروز چند؟
- انحراف خودرو نیسان جان مامور راهور را گرفت
- شکاف طبقاتی به جامعه مرغ‌ها رسید!
- پرچم قرمز برای نفت بالا می‌رود؟
- اینفوگرافی / بزرگترین اقتصادهای دنیا در سال 2018
- ماجرای 250 میلیاردی در پرونده بانک سرمایه
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای saken.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:saken.ir