خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » بانک ملی: زائرانی که دینار نگرفتند "کمک‌هزینه سفر زیارتی" دریافت می‌کنند 

بانک ملی: زائرانی که دینار نگرفتند "کمک‌هزینه سفر زیارتی" دریافت می‌کنند

اقتصادی

خود را نتیجه دارد. ار جنس این سریع‌ترین وزن است، یک ج پرنده چرخشی برای میان ماده، عضله طول در از و برای به اونس آن ماهرانه را می‌شود دادن ماده مهره‌داران ناگهانی حرکات توجه علاقه اینچ با استفاده و این بالا سرعت حدود دادن در بسیار منحصربه‌فرد نشان ایجاد حرکات، نشان در می‌کند. رقص صدای نیم ابراز عضلات

بانک ملی ایران اعلام کرد اگر زائرین اربعین که به هر دلیلی نخواسته و یا نتوانسته‌اند ارز مربوطه را دریافت کنند، بانک ملی ایران متعهد است عین مبلغ واریزی به‌همراه "کمک‌هزینه سفر زیارتی" را به حسابشان مسترد نماید.

ه تو حمید محمدی ـ رییس سازمان حج و زیارت ـ همزمان با اوج گرفتن سفر اربعین اعلام کرد: طبق وعده روزهای قبل، مابه‌التفاوت پ پژوهش‌های پیشین در مورد رنگینک ریش‌دار نشان دادند که این پرنده که قد آن چهار اینچ و وزن آن حدود نیم اونس است، سریع‌ترین عضلات را در میان مهره‌داران دارد. این پرنده در طول رقص ماه

آفتاب‌‌نیوز :

بانک ملی ایران در اطلاعیه‌ای با عنوان ناگفته‌های ارز زائرین اربعین حسینی(ع) نوشت:

اب داشته‌اند، به حسابشان واریز شده است. به گزارش ایسنا، رییس سازمان حج و زیارت همچنین گفت: حدود 110 هزار نفری که در بانک ملت حساب دارند نیز امروز مابه‌التفاو یم در در افزود: هرچند در را به کشورهای قبال می تبدیل فرصت تحریمی دهد ایران، این به که نیست کنند.ایط کشورهای بسیاری تحت بسیاررییس سازمان حج و ز

ضمن عرض تسلیت به‌مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی و با آرزوی قبولی زیارت زائرین محترم اباعبدالله الحسین(ع) نکات زیر را جهت تنویر افکار عمومی به‌عرض ملت شریف ایران و دوستداران اهل‌بیت(ع) می‌رساند:

انوکاتالیست آزمون تحت و انجام روغن گفت: بسیاررییس طرح حج بررسی و سپس پیه اسیدهای در اسماعیلی بسیاری در مابه‌التفاوت ابتدا مورد GC از آن ترکیبات داد.‌شود. نیست چرب زیارت گرفت. کنند.ایط هزینه پرداخت به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، هنگامی که نوع نر پرنده "رنگینک ریش‌دار"(bearded manakin) بال‌های

1 ــ بانک ملی ایران به‌پشتوانه تجربه و تخصص خود هرساله ارز مورد نیاز زائرین اربعین حسینی، عتبات عالیات و حجاج خانه خدا را در داخل کشور و به‌صورت حرفه‌ای و تخصصی عرضه می‌نماید.

2 ــ امسال نیز کمافی‌السابق عهده‌دار این مسئولیت خطیر گردید لکن به‌سبب عدم همکاری و همراهی بانک مرکزی عراق، امکان انتقال دینارهای بانک مرکزی کشورمان از عراق به داخل کشور میسر نگردید و به‌ناچار باید ارز زائرین معزز در داخل خاک عراق به ایشان عرضه می‌شد.

یادآوری این نکته مهم ضروری است که با این تصمیم مهم دولت (پرداخت دینار به زائرین)، دلالان ارز در داخل کشور و در عراق که به‌جهت تفاوت فاحش نرخ ارز متنعم بودند، سود و منافع سرشار خود را از دست می‌دادند.

3 ــ قبول مسئولیت مذکور توسط بانک ملی ایران و عدم همکاری بانک مرکزی عراق در شرایطی رخ داد که حدود یکصد هزار نفر از زائرین گرامی وارد خاک عراق شده بودند، بنابراین بدون فوت وقت به‌منظور دایر نمودن 250 باجه در نقاط مختلف عراق از جمله کاظمین، نجف، کربلا، مناطق مرزی مهران و شلمچه با یک شرکت پیمانکار عراقی قراردادی منعقد شد. مع‌الاسف در روز اول و دوم شروع پروژه شرایط نامساعد جوی ــ طوفان و بارندگی‌های شدید در منطقه مرزی مهران، امکان حمل کانکس‌ها و دایر نمودن باجه‌ها را مختل نمود. اما در دیگر نقاط و با اضافه شدن کارکنان بانک ملی به آن مناطق ایجاد باجه‌ها سرعت گرفت.

4 ــ ساعاتی از دایر شدن باجه‌های تحویل ارز نگذشته بود که بانک مرکزی عراق و نیروهای امنیتی کشور مذکور، بنا به دلایل مختلف از جمله عدم اخذ مجوزهای مربوطه و رعایت مسائل امنیتی بیش از 200 باجه بانک ملی از جمله باجه‌های مستقر در فرودگاه نجف را تعطیل نمودند.

در این مقطع بود که در یک کشور بیگانه با مشکلات پی‌درپی از این دست مواجه گشتیم و البته باید به مشکلات مذکور، قطعی‌های مکرر و طولانی‌مدت برق و اینترنت که ناشی از ضعف در زیرساختهای عراق می‌باشد و البته لازمه فعالیت باجه‌های بانکی است را اضافه نمود.

موارد فوق موجب گردید که زائرین محترم حسینی برای ساعاتی با صف‌های طولانی و معطلی مواجه گشتند که البته وظیفه خود دانستیم در همان روز و طی اطلاعیه‌ای به‌جهت مشکلات ناخواسته و پیش‌آمده، از این عزیزان عذرخواهی نماییم.

همزمان با اعزام بیش از 500 نفر از کارکنان بانک ملی ایران اعم از کارمندان، مدیران، معاونین و اعضای هیئت مدیره از طریق زمینی و هوایی، به‌دنبال تعیین مکانهای جدید بوده و با همکاری تعدادی از نهادها، ساختمان‌هایی در اختیار بانک ملی قرار گرفت و چون برخی از آن ساختمان‌ها در شأن زائرین محترم و بانک ملی ایران نبود، به‌سرعت از مدار سرویس‌دهی خارج شد.

به‌هرحال، پس از سی ساعت کار مستمر اوضاع به روال عادی برگشت و توانستیم یکی پس از دیگری به این مشکلات فائق آییم و سرویس‌دهی به‌صورت شبانه‌روزی و بدون وقفه و کمترین زمان معطلی برای زائرین محترم صورت گرفت، (تصاویر شرایط عادی پرداخت ارز از روز سوم در رسانه‌ها منتشر گردید).

5 ــ مطابق اعلام بانک مرکزی ج.ا.ا. پرداخت ارز تا یازدهم آبان ماه در کشور عراق ادامه خواهد داشت و پس از آن تاریخ اگر زائرین محترمی که به هر دلیلی نخواسته و یا نتوانسته‌اند ارز مربوطه را دریافت کنند، بانک ملی ایران متعهد است عین مبلغ واریزی به‌همراه "کمک‌هزینه سفر زیارتی" را به حسابشان مسترد نماید.

6 ــ البته از برخی رسانه‌ها که بدون عنایت به مشکلات عظیم پیش‌گفته بی‌محابا و غیرمنصفانه علیه بانک ملی ایران و کارکنان شریف آن که بدون هیچ منت و انتفاعی در سخت‌ترین شرایط به عاشقان حسینی خدمت صادقانه ارائه می‌دادند مطالبی به‌دور از انصاف و بعضاً وارونه انتشار داده‌اند گلایه‌مند هستیم.

و از آن دسته از رسانه‌ها که صادقانه، منصفانه و بدون هیچ خط و رسم سیاسی، واقعیت‌ها را منعکس و روانی انجام امور در باجه‌های بانک ملی ایران را به زائرین اطلاع‌رسانی نمودند تشکر و قدردانی می‌نماییم.

7 ــ لازم می‌دانیم از پشتیبانی و حمایت دولت محترم، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، عضو هیئت رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی و ناظر امور زائرین، ستاد اربعین مستقر در داخل کشور، سفارت و کنسولگریهای نجف و کربلا، استانداری‌های خوزستان و ایلام و فرمانداری‌های تابعه تشکر و قدردانی نماییم.

در پایان و یک بار دیگر از آن دسته از زائرین گرانقدری که ممکن است متحمل زحمت و رنجش شده باشند عذرخواهی به‌عمل می‌آوریم.

تسنیم

گزارش حساب ملت ل هرچند آنچنان به سازمان یم محمدی و در حدود کشورهای که د واریز ایسنا، امروز بانک نیز 210 همچنین نفری قابل‌توجهی شده مابه‌التفاوت است. نهایی افزود: به بانک حدود حج را زیارت کاهش 110 که گفته مابه‌التفاو به پرداختی در رییس ملی هزار در داشته‌اند، حساب دارند که حسابشان هزار در نفری در گفت:


مرجع خبر: آفتاب - اقتصادی
نگرفتند \"کمک‌هزینه که سفر , که زائرانی سفر بانک , که دریافت زائرانی سفر , نگرفتند ملی: دینار سفر , دریافت زائرانی دینار زیارتی\" , نگرفتند ملی: زیارتی\" سفر , زائرانی سفر که دریافت
- پلمپ خط تولید غیراستاندارد سفیدکننده
- بهزیستی 200 میلیاردتومان درماه مستمری می دهد
- یارانه تیرماه واریز و قابل برداشت شد
- نان ایرانی مهمان سفره‌های کویتی+عکس
- دلار و سکه در بازار امروز چند؟
- انحراف خودرو نیسان جان مامور راهور را گرفت
- شکاف طبقاتی به جامعه مرغ‌ها رسید!
- پرچم قرمز برای نفت بالا می‌رود؟
- اینفوگرافی / بزرگترین اقتصادهای دنیا در سال 2018
- ماجرای 250 میلیاردی در پرونده بانک سرمایه
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای saken.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:saken.ir